SKORPEDSVÄGEN 44 - 895 97 SKORPED
(+46) 070 - 256 78 03
info@toriro.se

PERSONAL

VÅRT TEAM

Vi som jobbar på Toriro är drivna, intresserade och kvalitetsinriktade individer.
Vi är stolta över att få representera Toriro ute på våra arbetsplatser.

Rickard Näsström

/ PROJEKTLEDARE
/ LEDANDE MONTÖR

Telefon: 070 – 256 78 03
E-post: rickard@toriro.se

Fredrik Öhman

/ PROJEKTLEDARE
/ LEDANDE MONTÖR

Telefon: 070 – 000 00 00
E-post: fredrik@toriro.se

Bertil Näsström

/ ELANSVARIG
/ MONTÖR

Telefon: 070 – 000 00 00
E-post: bertil@toriro.se

Tommy Näsström

/ LEDANDE MONTÖR

Telefon: 070 – 000 00 00
E-post: tommy@toriro.se

Alexander Selqvist

/ MONTÖR

Telefon: 070 – 000 00 00
E-post: alexander@toriro.se

Anton Nordlund

/ MONTÖR

Telefon: 070 – 000 00 00
E-post: anton@toriro.se

Patrik Öberg

/ MONTÖR

Telefon: 070 – 000 00 00
E-post: patrik@toriro.se